п'ятниця, 9 червня, 2017, 16:19 Політика
Якщо держава обманює людей, то жодна реформа не буде ефективною, – Степанюк

Довіри в сьогоднішнього уряду та влади немає і ніколи не було. Під час виборів суспільство було розколоте, і діалог між противниками та прибічниками влади не відбувався.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:30 на телеканалі ZIK) заявив економіст Всеволод Степанюк.

«За моїми підрахунками, парламент обраний 22% громадян України, Президент – 27-28%. Тому про жодну довіру не може бути мови», – пояснив економіст.

На його думку, низький рівень довіри до влади, перш за все, обумовлений діяльністю влади та рішеннями, які вона ухвалює.

«Ті реформи, які декларує влада, – це реформи, які ведуть країну в 19-те, а то й у 18 століття. У Франції 50% промисловості знаходиться під контролем держави, і це ефективно працює. В Китаї держава володіє 70% промисловості. Тому ця ідея, що держава не може бути ефективним власником, направлена лише на те, щоб продати державну власність своїм людям, які потім з цього матимуть гроші», – заявив гість студії.

На його думку, ця «ідеологія дерибану» держави активно продовжується, і зараз вона сягла свого апогею.

«Хто ж буде вірити таким реформам? Якщо реформа призводить до погіршення життя людей, то вона виключно на це і направлена. Не потрібно обманювати і казати, що потім буде краще. Звичайна діалектика каже, що потім краще не буде, якщо зараз буде гірше. Тому, якщо держава від самого початку обманює людей, то жодна реформа не буде ефективною», – розповідає Всеволод Степанюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 14:12 :19