п'ятниця, 9 червня, 2017, 16:08 Економіка
В Україні більше немає факторів для кардинальних економічних реформ, – Дорошенко

На сьогоднішній день влада втратила кредит довіри людей, тому провести кардинальні економічні реформи ніяк не вдасться. Така можливість була два роки назад, коли був значно вищим рівень довіри. Це був найкращий час для реформ.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:30 на телеканалі ZIK) висловив генеральний директор української Асоціації постачальників торговельних мереж (АПТМ) Олексій Дорошенко.

Урядовці часто говорять, що для того, щоб зменшити рівень хабарництва в Україні, потрібно, щоб держава повністю відсторонилась від ведення бізнесу та виконувала виключно посередницьку функцію у випадку, коли потрібно вирішити якісь спірні питання.

«Зараз вже жодна з реформ, на жаль, не буде підтримана народом. Тому зараз ми не зможемо відсторонити державу від бізнесу. Є три сфери, з яких десятки мільярдів гривень могли поступити в держбюджет: порти, «Укрспирт» та «Укрзалізниця». Сьогодні ніхто не говорить про приватизацію цих величезних компаній. Там так і залишився механізм незаконних фінансових потоків, тому ніхто не буде в найближчі роки цю систему міняти», – пояснює Дорошенко.

Важливим чинником, на його думку, є і рівень довіри народу до влади.

«В жодній країні світу неможливі економічні реформи в останні роки роботи Кабміну та президента. Не залежно від того, наскільки в країні розвинена економіка. На сьогодні в нас і Кабмін, і Верховна Рада, і Президент перебувають у підвішеному стані, тому факторів для кардинальних економічних реформ вже немає», – розповідає гендиректор АПТМ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 14:12 :25