п'ятниця, 9 червня, 2017, 17:51 Львів
У ЛМР пояснили, чому платять перевізнику сміття, який не пройшов конкурс
Вивіз сміття у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
Вивіз сміття у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

Минулого тижня ІА ZIK вдалося виявити інформацію про те, що вивезенням сміття у Львові займаються не лише ті фірми, які взяли участь та перемогли у конкурсі. Можна було припустити, що за цим ховається або велика сенсація, або банальне пояснення. Виявилось, що друге.

Про це вдалося дізнатись з коментаря начальника управління житлового господарства ЛМР Сергія Сала.

«Справді, згідно з проведеним конкурсом, у Львові працюють п’ять перевізників ТПВ, які розподілені по районах. Але слід розуміти, що конкурси проводились лише щодо вивозу сміття з контейнерних майданчиків, які обслуговують житловий фонд. Бюджетні організації, ОСББ, ЖБК та інші юридичні особи можуть самостійно визначати та укладати угоди з різними перевізниками, в тому числі і тими, які не проходили конкурс», – пояснив начальник управління.

Таким чином «ДВ-Екосвіт» не обслуговує смітникові майданчики, але має укладені угоди з цією категорією споживачів і відповідно до них вивозить відходи в Сихівському, Личаківському та Шевченківському районах.

«Після того, як ця фірма вивезла сміття, вона зобов’язана повідомити про додатково затрачений кілометраж та об’єми сміття і вже за фактом повідомлення на загальних підставах отримує компенсацію», – повідомив Сергій Сало.

Нагадаємо, отримавши відповіді на запити, надіслані у ЛМР та Львівспецкомунтранс, виявилось, що окрім п’яти перевізників ТПВ у Львові також працює щонайменше одна фірма, яка не пройшла конкурс, але декларує вивезення сміття і отримує компенсацію за це.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 19:34 :13