Новини » Політика 9 червня, 2017, 21:55
Рябошапка: НАЗК до цього часу мало б перевірити перші 100 000 декларацій

Якби був п’ятий член агентства, і ним був Віктор Чумак, ми б мали вже автоматизовану перевірку декларацій, перевірили б перші 100 000 декларацій, а може й і більше, і мали б вже низку кримінальних проваджень, відкритих за нашими матеріалами.

Про це у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (в ефірі 19:30-20:30) на телеканалі ZIK розповів Руслан Рябошапка, член Національного агентства з питань запобігання корупції, пояснюючи, на якому б етапі зараз мала б бути робота НАЗК в ідеалі.

НАЗК, на думку гостя студії, було би прекрасним партнером для НАБУ і дало б змогу бюро відкрити декілька кримінальних справ проти посадовців рівня Насірова і Мартиненка через їхні декларації.

Натомість зараз, за словами пана Рябошапки, нема інформації, скільки відкрито проваджень. «Відправлено біля 20 матеріалів до правоохоронних органів. Це і ГПУ, і поліція, і НАБУ, і САП.

Було декілька десятків протоколів щодо несвоєчасного подання декларацій і могло бути затверджено кількадесят висновків за результатом перевірки декларацій високопосадовців – членів уряду, і кількох суддів, які теж могли перерости у кримінальні провадження», – зазначив член НАЗК.

Також Руслан Рябошапка окремо виділив співпрацю НАЗК з НАБУ. «Цим займається Руслан Радецький. Не з самого початку співпраця була налагоджена, як нам би того хотілося. Але тепер детективи НАБУ мають доступ до нашого реєстру. Керівник бюро Артем Ситник декілька разів пропонував нашим колегам приходити до них і вони б допомагали нам вчитись, аналізувати інформацію. Ми запрошуємо їхніх детективів на наші тренінги. Сподіваюсь на інтенсифікацію співпраці. Але це залежить від того, чи буде перезавантаження НАЗК», – додав пан Рябошапка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 15:18 :33