Новини » Політика 9 червня, 2017, 22:25
Голова НАЗК погано справляється зі своїми обов'язками, – Руслан Рябошапка

Як у менеджера та керівника органу, в Корчак було багато «провалів». І на мою думку, основним із них було те, що ми не змінили адміністратора нашого реєстру. Тому, власне провину за проблеми із реєстром, я покладаю особисто на Наталію Миколаївну.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп'ятниці на телеканалі ZIK) заявив Руслан Рябошапка, член НАЗК.

«Чесно кажучи, я справді вважаю, що Наталія Миколаївна справляється у своєму напрямку досить не погано. Однак у мене було декілька серйозних моментів, коли я не погоджувався з пропозиціями, які вона вносила. До прикладу, щодо тої ж «Батьківщини»», – заявив Руслан Рябошапка.

Окрім цього, гість програми зазначив, що  головним «провалом» Корчак було те, що НАЗК не змінило адміністратора реєстру. Адже саме через система е-декларування частково не працювала. 

«Як менеджер, як керівник органу, у неї було багато «провалів». І на мою думку, основним із них було те, що ми не змінили адміністратора нашого реєстру. Адже цю проблему ми бачили ще у серпні, потім у вересні, а на Новий рік, адміністратор просто взяв і відключив реєстр, однак нас не повідомив. Тому було зрозуміло, що далі ситуація не може так продовжуватися, враховуючи те, що до 1 квітня мали бути подані близько мільйона декларацій політиків та чиновників», – зазначив гість програми.

Рябошапка каже, що тоді, коли виникли проблеми із реєстром е-декларування, аби вирішити проблему, потрібно було приймати компромісне рішення, але, на превеликий жаль, Наталією Корчак жодні рішення не були прийняті.

«Власне, провину за проблеми із реєстром я покладаю особисто на Наталію Миколаївну. Адже ми могли змінити адміністратора, більше того, у нас було декілька варіантів. Однак пізніше, коли проблему потрохи владнали, то голова НАЗК звинувачувала у всьому «УСС», мовляв, що це вони винні у зриві електронного декларування», – додав Руслан Рябошапка.

Нагадаємо, член Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка сьогодні подав у Кабінет Міністрів заяву про відставку. Зокрема, як зазначив сам Рябошапка, протягом року він говорив про проблеми Агентства. Однак відповідної реакції не було.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 22:42 :52