live
Новини » Події

В ОРДЛО перестав працювати український мобільний оператор

Оператора мобільного зв’язку Vodafone, який обслуговує українських абонентів, вимкнули на територіях Луганської та Донецької областей.

Про це повідомляє «24канал».

Як пишуть користувачі у соцмережах, коли жителів тих районів намагаються додзвонитися, то повідомляється про помилку: «Неможливо зв’язатися з абонентом».

Крім того, юзери оприлюднили скріншот переписки з онлайн-службою підтримки Vodafone, відповідно до якої компанія не збирається припиняти надання послуг абонентам Донецької та Луганської областей.

Зауважимо, що на сайті Донецька підтверджується інформація про відключення зв’язку. Також тут повідомляється, що у місті не працює і російський МТС.

За інформацією ресурсу «Новини Донбасу», Vodafone, зокрема, не працює у Макіївці, Горлівці, Харцизьку та Красному Лучі.

До слова, терористи «ДНР» звинувачують у цьому українську владу, яка нібито здійснила диверсію та відрізала канали зв’язку між Україною та недореспублікою в районі Мар’їнки Донецької області та Щастя Луганщини.

Натомість сам оператор Vodafone поки на своєму сайті не оприлюднив жодної інформації про ситуацію на окупованому Донбасі. Останнє повідомлення тут датується 7 червня.

Нагадаємо, «Vodafone в Україні» належить російському МТС і до агресії Кремля проти офіційного Києва компанія надавала послуги саме під цією торговою маркою.

Згодом повністю відбувся перехід під новий бренд. Крім того, нещодавно оператор змінив свою юридичну назву з ПрАТ «МТС Україна» на ПрАТ «ВФ Україна».Loading...
Loading...
Loading...