четвер, 8 червня, 2017, 11:55 Львів
Садовий з’явився на сесії і розповів, як врятувати Львів від накопиченого сміття
Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: Микола Тис/ZIK
Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: Микола Тис/ZIK

Міський голова Львова Андрій Садовий після 11.00 прийшов на пленарне засідання ЛМР і прозвітував про стан вивезення сміття із міста.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Міський голова вкотре заявив, що у Львові не має можливості щодня вивозити сміття. З 570 т забирають лише 80 тонн. Сміття приймає Новояворівськ, Буськ і ще ряд інших міст, але у невеликій кількості.

Він також повідомив, що озвучив прем’єр-міністру усі проблеми щодо вивезення відходів.

За його словами, ЛМР має «бути послідовною і запустити роботу пресувальної станції». «Всі розуміють, що вона безпечна і екологічна. Маємо можливість вивозити пресовані відходи в іншу область», – повідомив Садовий.

Він також додав, що це завдання стоїть перед департаментом із поводження з ТВП.

Садовий повідомив, що у місті переповнені 412 сміттєвих майданчиків, тобто 33% із наявних у місті. За його словами, якщо «Грінера» вивезла 100% відходів, ЛКП «Львівспецкомунтранс» не вивезло сміття із 14 майданчиків, то в «Аве» критична ситуація. Крім того, вивезення припинила одна компанія.

«Найбільша проблема – це те, що нема куди вивозити відходи. Ми розпихаємо усе, як можемо. Без запуску пресування не бачу інших можливостей вирішити це питання», – наголосив Садовий.

Нагадаємо, що прокурор Львівської області Юрій Квятківський повідомив про обшуки та вилучення документів в одного із львівських перевізників, який займався вивозом сміття, після чого керівник цієї фірми втік за кордон.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 13:10 :34