Новини » Політика

Нинішня політика держави – не на користь нашої перемоги, – Тягнибок

Нинішня політика держави є не на користь нашої перемоги. Окрім цього, держава не розуміє, що досягнути миру ми зможемо тільки перемігши у війні, а не якимись закулісними домовленостями із Заходом чи Москвою.

Про це у програмі Vox populi (20:00-20:30 на телеканалі ZIK) заявив Олег Тягнибок, голова політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Свобода».

«Ми критикуємо політику Президента стосовно ведення війни з Москвою і захисту своїх територій. Тим більше, що вони це називають АТО, а не війною. На превеликий жаль, це не одна з передвиборчих обіцянок теперішнього Президента Порошенка, яка була невиконаною і очевидно, що саме за обіцянку перемогти війну за три дні, Порошенко переміг на виборах», – каже політик.

На думку Олега Тягнибока, сьогоднішня політика держави є не на користь нашої перемоги.

«Окрім цього, держава не розуміє, що досягнути миру ми зможемо тільки перемігши у війні, а не якимись закулісними домовленостями із Заходом чи Москвою», – додав Тягнибок.

Голова ВО «Свобода» також зазначив, що провальною є і міжнародна політика держави.

«Я вважаю, що не може бути такого, щоб Україна й надалі продовжувала торгівлю з окупантом, а ви знаєте, що у 2016 році Україна мала найбільше імпорту та експорту саме у РФ. Більше того, Україна торгую навіть з окупованими територіями і влада з цього вихваляється. Тому зрозуміло, що ніякого блокування немає, наші люди далі гинуть, а влада на превеликий жаль не тисне на міжнародне товариство, щоби змінити цей зовсім неефективний Нормандський формат на Будапештський»,– наголосив гість програми.

Олег Тягнибок додав, що потрібно вводити і санкції щодо російського бізнесу, адже те, що нині робить влада – це дволика політика.

«Проте очевидно, що влада має певні домовленості. Дещо її стримує. Це бізнес, який представники української влади мають на території Росії, це родинні зв’язки з різними керівниками РФ та знайомства. Тому їм і вигідна війна, вони заробляють на цьому шалені гроші»,– зазначив Олег Тягнибок.

Нагадаємо, у середу, 7 червня, на телеканалі ZIK відбулась прем’єра нового проекту «Vox Populi», модератором якого став відомий журналіст Олег Борисов. 

Дивіться повний випуск програми «Vox Populi»: Олег Тягнибок

Loading...