Новини » Політика 8 червня, 2017, 18:40
Не мовне питання ділить Україну, – Тягнибок

Знаєте, мовне питання не ділить Україну. Це політики спеціально та навмисно, аби отримати собі якісь додаткові дивіденди розповідають, що в Україні є мовна проблема. Але насправді проблема у тих, хто за Україну, та тих хто проти неї.

Про це у програмі Vox populi (20:00-20:30 на телеканалі ZIK) відповідаючи на запитання з інтернету, розповів Олег Тягнибок, голова політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Свобода».

«Насправді, російськомовні патріоти – це звичне явище в нашій українській державі. Але, якщо ти справді є патріотом, то ти не повинен вперто не хотіти вивчити української мови», – каже політик.

Зокрема, Олега Тягнибок зазначає, що Україну сьогодні ділить не мовне питання, а політики, які мають із того певну користь.

«Знаєте, мовне питання, воно не ділить Україну. Це політики спеціально та навмисно, аби отримати собі якісь додаткові дивіденди розповідають, що в Україні є мовна проблема. Але насправді, у нас є проблема в тих, хто за Україну, та хто проти неї», – додав Тягнибок.

Голова ВО «Свобода» також зазначив, що Україна повинна створити всі умови, щоби російськомовний українець заговорив саме українською мовою, зокрема, Тягнибок вважає, що в українських держустановах має бути виключно українська мова.

«Так, у нас є російськомовні люди. Але Україна повинна створити всі умови, щоби російськомовний українець заговорив своєю материною мовою. І я переконаний, що рано чи пізно, це обов’язково станеться, але треба мати бажання. Адже коли наші українці їдуть на заробітки в Угорщину, Німеччину чи Францію, то моментально вивчають мову тієї держави. А ти живеш в тій країні і не хочеш вперто вивчити її мову?. Тому наша позиція по мовних питаннях є однозначною: У державних структурах має бути державно мова, а в приватному спілкуванні, говори тією мовою, якою хочеш та можеш говорити»,– наголосив гість програми.

Нагадаємо, у середу, 7 червня, на телеканалі ZIK відбулась прем’єра нового проекту «Vox Populi», модератором якого став відомий журналіст Олег Борисов. 

Дивіться повний випуск програми «Vox Populi»: Олег Тягнибок

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 18:43 :49