четвер, 8 червня, 2017, 17:26 Львів
Львів виділив 17 млн гривень для ремонтних робіт у Винниках

10 млн гривень з міського бюджету Львова підуть на відновлення дитячого садочка №162; 7 млн – на ремонт доріг у Винниках.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Кошти виділено згідно з Комплексною програмою підтримки соціальної сфери та інфраструктури громад Винник, Рудно та Брюхович на 2016-2020 роки.

Очікується, що її виконання дасть змогу забезпечити ці громади якісними адміністративними, медичними, житлово-комунальними, транспортними послугами, належним рівнем благоустрою населених пунктів, освітянським та культурним розвитком, сприяти залученню інвестицій, розвитку рекреації тощо.

Відновлення садочку допоможе зменшити проблеми із вибором місць для дошкільнят. Адже місцевий заклад №156 міг прийняти лише 45 осіб, хоч там перебуває 196 дітей на електронній черзі.

Наразі в закладі вдалося на 80% замінити вікна. Крім того, там вже монтують новий шатровий дах, замінюють та встановлюють електромережу, проводять опалення, каналізацію та воду.

До того ж, у Винниках триває ремонт доріг. Вже завершують будівництво траси на вулиці Володимира Кривка і готуються до ремонту вулиці Сагайдачного.

Додамо, також місто допоможе закупити обладнання для місцевої бібліотеки, збудує велосипедну доріжку та ін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:07:06