Новини » Події 8 червня, 2017, 21:20
Гірник, який загинув на шахті в Кривому Розі, працював дві зміни поспіль, – голова профспілки

Шахтар, який загинув 6 липня на криворізькій залізорудній шахті «Жовтнева», працював другу зміну поспіль, що забороняється технікою безпеки.

Про це повідомив «Радіо Свобода» голова криворізької організації Незалежної профспілки гірників Юрій Самойлов.

За його словами, гірник відпрацював нічну зміну, а потім повернувся в забій на ще одну зміну. Як поінформував Юрій Самойлов, загиблому було 39 років, у нього залишилось двоє дітей.

Як зазначив голова профспілки, практика понаднормової праці на українських шахтах є поширеною. Він також повідомив, що незважаючи на те, що на шахті є осередок незалежної профспілки, його представників на місце трагедії поки не допустили.

«Він був засипаний дрібною породою. Наскільки я поінформований, роботи велись на контакті порід – слабкої і твердої, в таких умовах має бути взагалі особлива організація безпеки праці. Він працював нічну зміну й залишився працювати на ще одну зміну, мені це підтвердило кілька осіб. Чому, поки що невідомо. Ця практика поширена на шахтах, я знаю, бо сам шахтар з 32 – річним стажем», – зауважив Юрій Самойлов.

У четвер у ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», до якого відноситься шахта «Жовтнева», заявили, що на підприємстві немає фахівця, який би відповідав за зв’язки з пресою, і комбінат не коментуватиме інцидент з шахтарем, допоки триває розслідування.

За даними Фонду соціального страхування від нещасних випадків у Кривому Розі, нещасний випадок на виробництві розслідує спеціальна державна комісія.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:57 :47