четвер, 8 червня, 2017, 14:09 Львів
Адамик про голову «сміттєвого» департаменту: Рудницький посилить цей напрямок роботи

Сьогодні на сесії міський голова повідомив про призначення депутата фракції БПП у ЛМР Івана Івановича Рудницького на посаду директора департаменту поводження з побутовими відходами в місті.

Про це повідомив депутат ЛМР, керівник фракції БПП у міській раді Петро Адамик.

Як керівник фракції, хочу з цього приводу відзначити наступне. Ми, як представники мешканців міста, які проголосували за нас, не можемо усуватись від проблем міста з сміттям. Ми розуміємо, що сьогодні політично це питання є «токсичним», воно не принесене ані політичних дивідендів, ані любові виборців. Але його потрібно вирішувати.

Очевидно, що команді міського голови самотужки надзвичайно важко справитись з цією проблемою – і через об’єктивні, і суб’єктивні причини. Уряд, обласна адміністрація зробили свої кроки для того, щоб вирішити це питання. Тепер Львівська міська рада також має пожвавити цей процес з свого боку.

Іван Іванович – досвідчений менеджер, який, я переконаний, суттєво посилить цей напрямок роботи. Думаю, уже незабаром ми побачимо перші позитивні наслідки цього призначення. Тож хочу побажати йому успіху та терпіння в цій нелегкій справі!

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 19:20 :00