Новини » Політика 7 червня, 2017, 21:30
Тука назвав єдиного можливого диктатора з політичних лідерів України

З моєї точки зору з Петра Порошенка, Юрія Бойка і Юлії Тимошенко для диктатури підходить фігура останньої. У неї саме такий стиль керівництва і такий стиль ухвалення рішення.

Таке у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (в ефірі 19:30-20:30) на телеканалі ZIK заявив Георгій Тука, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, екс-голова Луганської військово-цивільної адміністрації, коментуючи власну заяву про те, що Україні потрібна диктатура.

Водночас Георгій Тука тут же висловив застереження щодо пані Тимошенко. «Мотивація. Я ніколи не віддам свого голосу за те, щоб Юлія Володимирівна стала на чолі нашої держави. Мене не влаштовує її мотивація», – наголосив заступник міністра.

На жаль, на думку пана Туки, в Україні дуже мало людей, які здатні і згодні ухвалювати індивідуальні рішення і брати за це на себе персональну відповідальність.

«У нас рішення ухвалюють колегіальні. А що це таке? Це мені нагадує сцену з Аркадієм Райкіним: «Хто зшив костюм?». Відповідь: «Ми». Приблизно те ж і в нас – колегіальні рішення є колегіальною безвідповідальністю. Це і щодо Верховної Ради, і щодо уряду, і щодо обласних рад», – підсумував гість «FACE 2 FACE».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 20:52 :07