Новини » Львів 7 червня, 2017, 16:22
Мирослав Скорик дасть джазовий концерт на відкритті концертної зали у Винниках

У п’ятницю, 9 червня, у Винниках відкриють Концертну залу імені Мирослава Скорика. З нагоди відкриття сам маестро дасть джазовий концерт.

Культурно-концертний майданчик, який вперше в Україні назвуть іменем Мирослава Скорика, створили на базі місцевої школи №29. Зал має вигляд амфітеатру, тут 200 місць і чудова акустика. За задумом, завдяки власній концертній залі високе мистецтво стане ближчим для місцевого населення. Надалі репертуаром у цій концертній залі займатиметься Львівська філармонія, яка торік дала у Винниках концертний сезон. Крім того, вперше приміщення школи стане громадським простором.

«Як садочок близько дому, як школа близько дому, так і культура повинна бути близько дому. Для цього є кілька вагомих аргументів. По-перше, якщо є якийсь осередок культури і щось відбувається недалеко за рогом, то безпечно відпустити дитину саму, не треба кудись їхати. Створюється прецедент постійного перебування в культурі. Другий важливий аргумент, коли культура близько дому, коли є ці маленькі локальні осередки культури, це дуже помічне в створення ідентичності громади», – зазначила радник міського голови Винник з гуманітарних питань Ірина Магдиш.

Перший концерт у новій залі дасть маестро Мирослав Скорик. Він не лише диригуватиме камерним оркестром «Академія», а зіграє свої джазові хіти. Для цього до Винник везуть рояль.

«Скорик починався у Львові, на початку 60-х років започатковував тут легку музику, започатковував джаз. Такі його шлягери, як не «Не товчіть конвалії», народилися тут у Львові. Нині цей проект має тематичну назву «Джазова прогулянка з маестро Скориком». Він написав багато цікавих джазових композицій, і власне для цього ми веземо рояль, їх буде виконувати Мирослав Драган і Оксана Рапіта», – зазначив генеральний директор Львівської обласної філармонії Володимир Сивохіп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 10:24 :15