Новини » Політика 7 червня, 2017, 20:40
Медреформу проводять для того, аби остаточно знищити населення України,– Алла Шлапак

«Доступні ліки» – урядова програма, але як на мене, тут краще сказати, що ця програма присвячена річниці уряду Гройсмана. Зокрема, сама медреформа, яка нині пропонується, проводиться для того, аби остаточно знищити населення України.

Про це в ефірі програми Інша Україна (щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK) розповіла Алла Шлапак, громадський та політичний діяч.

«Доступні ліки» – урядова програма, але як на мене, тут краще сказати, що ця програма присвячена до року уряду Гройсмана, адже саме перед звітом прем’єра була запущена велика реклама «Доступні ліки». Однак ми, як місцеві депутати розуміємо ціну цієї програми – це 18 мільйонів доларів на всю Україну. Зокрема, місто Київ на реалізацію цієї програми отримав близько 2 мільйонів. Проте минулого тижня пан Розенко прозвітував, що в Україні програмою «Доступні ліки» скористалося 700 тисяч людей. Однак, лише у Києві таких пацієнтів 600 тисяч. Ви можете собі уявити, тобто практично ніхто!», – обурюється Алла Шлапак.

Окрім цього, активістка переконує, що сьогодні, будь-яка урядова програма, пов’язана із охороною здоров’я, мала б мати на меті здоров’я людини, але в Україні все далеко не так.

«Жодної цифри! Величезна кількість відкритих запитів до іноземної громадянки з питаннями, де економічні обґрунтування цієї так званої «урядової програми» ціною у 18 мільйонів доларів. Жодної відповіді! Натомість, на всіх прес-конференціях вона втікає та каже «без коментарів». І це відповідь в.о. міністра охорони здоров’я України!», – обурюється жінка.

Громадська активістка також зазначила, що окрім проблеми з ліками, в Україні існують проблеми із зарплатнею лікарів, яка нині є мізерною.   

«Тут сидить багато лікарів. І це не нормально, коли лікар із науковим ступенем отримує таку ж зарплату, що і санітарка? Їх зрівняли по принципу «середньої температури лікарні». Тому те, що стосується медичної реформи, я думаю, що сьогодні немає такої людини, яка б її не підтримала. Але основне питання – для чого вона проводитиметься. А сьогоднішня медреформа, яка пропонується, проводиться для того, аби остаточно знищити населення України», – додала Алла Шлапак.

Нагадаємо, 5 квітня на телеканалі ZIK стартував проект політичного ток-шоу «Інша Україна» виробництва продакшену «Укрмедіапростір», ведучим якого став екс-президента Грузії та колишній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 20:30 :09