Новини » Політика

Американський інвестор розповів деталі «бандитського захоплення» «Житомирських ласощів»

Те, що творилося на фабриці – це не було рейдерським захопленням, це було «бандитське захоплення». Адже 30 грудня 2015 року без жодного документу на фабрику прийшло 500 озброєних «ментів», а вже 5 січня на фабриці було 500 нацгвардійців. Зокрема, була вказівка Авакова «зачистити» підприємство і його таки «зачистили». Більше того, по сьогоднішній день там незаконно перебуває поліція.

Про це в ефірі програми Інша Україна (щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK) заявив Ігор Бойко, американський інвестор, власник кондитерської Житомирської кондитерської фабрики.

27 листопада 2015 року за наказом Міністра юстиції Павла Петренка підприємство «Житомирські ласощі» було виключено з Єдиного державного реєстру підприємств, без жодних на те підстав. Натомість, у реєстр вноситься фіктивне підприємство, власником якого виявився нардеп Сергій Пашинський. Зокрема, як зазначає засновник компанії «Житомирські ласощі», саме за вказівкою Пашинського на фабрику було здійснено рейдерський напад. Додамо, що кондитерська фабрика "Житомирські ласощі" є головним конкурентом компанії «Рошен», власником якої є Президент України. 

«В Україні наша фабрика розвивалася найдинамічніше. Більше того, свою продукцію ми експортували у 37 країн світу, натомість «Рошен» – у 28. Однак зараз, всі наші рецептури вкрала фірма «Рошен» та виготовляє 30% нашої продукції»,– каже гість програми.

Окрім цього Ігор Бойко розповів, що Петро Порошенко особисто заявляв, що допоможе владнати конфлікт на кондитерській фабриці «Житомирські ласощі», зокрема про це він говорив і Денисові Долинському, співзасновнику ТДВ «ЖЛ». Проте, як в ефірі програми зазначив сам Долинський, протягом 7 місяців він їздив в Адміністрацію Президента де надав усі документи, натомість, пізніше ці документи президент передав у ГПУ. Окрім цього, Долинський додав, що в ГПУ цю справу «кришує» представник «Народного Фронту» Сторожук.

«Коли Долинський розповів мені про цю ситуацію я зрозумів, що Порошенко, як то кажуть «в темі» і він хотів, щоби я прийшов до нього  домовитися. Більше того, починаючи із січня 2016 року мене шантажували, на мене було відкрито 30 кримінальних справ, лунали погрози, що мене заарештують, більше того, Аваков зняв з мене державну охорону, яка була у мене протягом 10 років та за яку я платив гроші»,– каже Ігор Бойко.

Американський інвестор додає, що підприємство «Житомирські ласощі» у нього відібрали незаконним шляхом. Чоловік обурюється, адже до нині на його кондитерській фабриці без жодних підстав перебуває поліція.

«Те, що творилося на фабриці – це, фактично, не було рейдерським захопленням, це було бандитське захоплення. Адже 30 грудня 2015 року вони прийшли на фабрику без жодного документу, прийшло 500 озброєних «ментів», а вже 5 числа на фабриці було 500 нацгвардійців. Зокрема, сам генерал Рудик мені сказав, що у них є вказівка Авакова зачистити підприємство. І 5 січня 2016 року вони його таки зачистили і по сьогоднішній день там знаходиться поліція. Тому, якщо Аваков хоче боротися із рейдерством, то нехай поїде у Житомир та викине з підприємства своїх поліцейських, які знаходяться там незаконно»,– наголосив власник кондитерської Житомирської кондитерської фабрики.

Нагадаємо, 5 квітня на телеканалі ZIK стартував проект політичного ток-шоу «Інша Україна» виробництва продакшену «Укрмедіапростір», ведучим якого став екс-президента Грузії та колишній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі.

Loading...