Новини » Львів 6 червня, 2017, 9:00
У Самборі відбулася молитовна хода до могил українських героїв
У Самборі відбувся молитовний похід на могил українських героїв
У Самборі відбувся молитовний похід на могил українських героїв

Двадцять восьмий раз поспіль у Самборі Львівської області на свято Трійці відбувся молитовний похід на могили наших героїв, які в різні часи боролись і віддали життя за незалежність України, – Січових стрільців, воїнів УПА та учасників АТО.

Хода розпочалася від греко-католицької церкви Різдва Пресвятої Богородиці з участю священиків та групи молільників. Про це сьогодні, 6 червня, повідомив кореспондент IA ZIK.

На міському кладовищі, де споруджено Меморіал слави на честь новітніх героїв, які загинули в зоні АТО під час захисту територіальної цілісності України від московського окупанта, священики відправили панахиду.

Звертаючись до присутніх, декан Самбірський о. Богдан Добрянський закликав вчитися патріотизму в тих молодих воїнів, які заради нашої свободи пожертвували найдорожче, що є в кожної людини, – життя.

Ветеран національно-визвольної боротьби проти більшовизму, станичний Самбірської станиці Братства ОУН-УПА Микола Петрущак зазначив, що його покоління боролося, але не здобуло незалежної України, хоча за цю ідею заплатило дорогою ціною. Та Україна вільною постала. Сьогодні її свободу від зазіхань історичного агресора – Росії надійно захищають сини та внуки ветеранів УПА, які в лиху годину постали добровольчими батальйонами та перекрили загарбнику шлях.

За традицією священики помолись та окропили освяченою водою Меморіал героїв України і могили, рідні яких у день Святої Трійці прийшли відати пошану померлим родичам, знайомим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 08:56 :50