Новини » Львів 6 червня, 2017, 13:47
У Львові несподівано представили нових керівників патрульної поліції міста
Новий начальник патрульної поліції Львова Роман Пилипенко. Фото: ZIK
Новий начальник патрульної поліції Львова Роман Пилипенко. Фото: ZIK

Сьогодні, 6 червня, у Львові представили нового начальника патрульної поліції міста – Романа Пилипенка.

Як повідомляє кореспондент IA ZIK, представляти його приїхав заступник начальника Департаменту Патрульної поліції Олексій Білошицький. Він зазначив, що це призначення відбувається у рамках планової кадрової ротації, яка має пройти по всій Україні.

Антону Пузиревському, який до цього часу керував львівськими патрульними, запропоновано аналогічну посаду у Тернополі.

Новопризначений керівник Роман Пилипенко, 1983 року народження, народився у м.Макіївка Донецької області, свого часу працював у поліції Львова і Києва. Перед призначенням на цю посаду він очолював управління патрульної поліції у місті Запоріжжя.

На брифінгу Пилипенко заявив, що йому була запропонована ця посада лише кілька днів тому, а до Львова він приїхав лише сьогодні вночі. Також він повідомив, що з його приходом кардинальних змін в роботі патрульної поліції Львова не відбудеться, так само як і кардинальних кадрових змін. Водночас він зазначив, що тепер більший акцент робитиметься на розкриття кримінальних злочинів.

Також сьогодні був представлений його заступник Андрій Богуш. Він 1987 року народження, родом із Жовківського району Львівської області. Раніше виконував обов’язки начальника патрульної поліції у Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному.

Новий начальник патрульної поліції Львова Роман Пилипенко та його заступник Андрій Богуш. Фото: ZIK
Новий начальник патрульної поліції Львова Роман Пилипенко та його заступник Андрій Богуш. Фото: ZIK

Олексій Білошицький запевнив, що переведення Пузиревського у Тернопіль не є пониженням на посаді. Сам Пузиревський у коментарі журналістам зазначив, що остаточного рішення щодо переходу на роботу у патрульну поліцію Тернопільщини ще не прийняв. За його словами, він має час подумати до вечора.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 23:27 :48