вівторок, 6 червня, 2017, 20:23 Політика
Тандіт зізнався, що Медведчук не допомагає звільняти українських заручників

За три роки Медведчука не було в процесі звільнення заручників, тобто він був менше в цьому процесі. Можу сказати, що основні процеси у цьому напрямку відбувалися під егідою Антитерористичного центру.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) заявив Юрій Тандіт, парламентар Центру сприяння та звільнення полонених і заручників при СБУ, коментуючи роль Віктора Медведчук, екс-керівника адміністрації президента України і кума президента РФ.

Пан Тандіт акцентував, що взагалі не коментує ролі Віктора Медведчука. «Можу сказати, що будь-яка людина, яка може допомогти нам зі звільненням заручників, застосовується Службою безпеки і тими, хто веде переговори. Ми сподіваємось, що ця особа може і зможе нам ефективно допомогти», – зауважив парламентар.

Юрій Тандіт в ефірі продемонстрував свій телефон, яким веде переговори за лінією розмежування. «Там знають цей номер телефону, я користуюсь ним за розпорядженням голови СБУ», – додав представник СБУ.

Гість студії зізнався, що телефонував з цього номера одному з колишніх польових командирів ОРДЛО – той двічі свого часу віддавав українських бійців. «Це завдяки тому, що ми з ним були на контакті. Ми дістали журналіста Єгора Воробйова – це відома історія, коли визволяли його – зайшли на їхню територію і вивели його звідтіля.

Я нещодавно телефонував до цього ж командира – він вже в Росії. Сподіваюсь, що надасть вичерпну інформацію, яка допоможе знайти групу з 9 українських бійців майора Вільче – в одному з госпіталів у Росії ми її знайшли. Була така первинна інформація, ми її перевіряли, але мало про це говоримо, бо є чимало людей за лінією розмежування і в РФ, які допомагають Україні», – висловив сподівання парламентар від СБУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 22:04:31