Новини » Суспільство

Іспанка прикидалася сліпою майже 30 років

В Іспанії жінка розповідала всім, що осліпла через серйозне пошкодження очей. І хоча родина підозрювала, що сліпота не справжня, втім продовжувала вірити їй протягом 28 років.

Про це пише «Громадське радіо» з посиланням на Hay Noticia.

57-річна Кармен Хіменес з Мадрида майже три десятка років прикидалася сліпою. Насправді жінка все бачила. Вона пояснила, що вирішила прикидатися сліпою, адже втомилася від усіх, у тому числі і від своєї родини. Кармен зазначила, що не хотіла навіть з кимось вітатися.

«Я втомилася від випадкових зустрічей із знайомими та родичами. Від вітань та розмов, які затягуються. Я ніколи не любила багато розмовляти, а «сліпота» відмінно допомогла мені відхреститися від цього обов’язку, – сказала Кармен.

Після того, як Кармен зізналася своїм родичам про таємницю, вони повідомили, що вже давно підозрювали, що в історії зі сліпотою не все виглядає справжнім. Зокрема, чоловік зазначив, що вона завжди сама вдало робила собі макіяж.

Окрім можливості не вітатися із знайомими та рідними, «сліпота» дозволила жінці протягом багатьох років отримувати фінансову допомогу від уряду.Loading...