Новини » Львів 5 червня, 2017, 11:16
Новояворівськ зібрав юних гросмейстерів з Львівщини та Прикарпаття
Переможці шахових змагань у Новояворівську.
Переможці шахових змагань у Новояворівську.

У суботу, 3 червня, в місті Новояворівську (Яворівський район Львівської області) відбувся шаховий турнір за участі понад 40 юних гросмейстерів зі Львова, Винників, Пасік Зубрицьких, Коломиї, Яворівщини, приурочений Міжнародному дню захисту дітей.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Учасників турніру вітали голова Федерації шахів Яворівщини Андрій Матвійчук, начальник служби у справах дітей Яворівської РДА Олена Рис, Міський голова Новояворівська Василь Муравель, секретар Новояворівської міської ради Іванна Попик. Суддею змагань був Богдан Матвійчук.

Основними вболівальниками стали батьки й тренери, які приїхали в Новояворівськ разом з юними шахістами.

За словами голови Федерації шахів Яворівщини Андрія Матвійчука, за шахівниці сіли надзвичайно обдаровані хлопчики й дівчатка, в арсеналі багатьох з них – нагороди престижних змагань не лише обласного, а й загальнодержавного рівня.

«Ось – новояворівчанка Марта Хабак. Дівчинці – лише 10 років, а вже завоювала 30 кубків та понад півсотні медалей», – радіє Андрій Матвійчук.

Серед хлопчиків, 2007 року народження, перше місце дісталося Андрієві Франчуку з Винників, друге – Андрієві Висоцькому (Новояворівськ), третє – Максимові Хомі (Винники). А серед дівчат на першу сходинку п’єдесталу зійшла Софія Підляська (Новояворівськ), на другу – Софія Бардин (Новояворівськ), на третю – Оксана Капуста (Львів).

Переможцями серед молодших дітей стали: І місце – Тарас Стефурак (Коломия); ІІ місце – Роберт Квак (Львів); ІІІ місце – Максим Шала (Львів).

Найкращою шахісткою серед дівчат стала Марта Хабак (Новояворівськ); другою прийшла до перемоги Яна Цитуля (Львів); третьою – Катерина Хомицька (Львів).

Шахові змагання у Новояворівську.
Шахові змагання у Новояворівську.

У коментарі власкорові IA ZIK начальник служби у справах дітей Яворівської РДА Олена Рис, під патронатом якої відбувся цей турнір, наголосила, що очолюваний нею колектив приготував для юних шахістів гарні подарунки.

«Ми з усіх сил старалися провести не звичайний шаховий турнір, а влаштувати для розумних діток гарне свято інтелекту, взявши за епіграф крилатий вислів Стефана Цвейга: «Хіба вузьке визначення «гра» – не образливо для шахів? Проте – це і не наука, і не мистецтво, вірніше, щось середнє, що витає між двома цими поняттями». І, приємно, що нам це вдалося. І основна заслуга в цьому голови Федерації шахів Яворівщини Андрія Матвійчука – працьовитого ентузіаста, який вкладає в своїх юних підопічних усю душу», – наголосила Олена Рис.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 04:42 :47