Новини » Львів 2 червня, 2017, 10:33
У другий день Зелених свят Яворівщина вшанує українських героїв всіх часів

На другий день Зелених свят в Яворівському районі Львівської області відбудуться урочистості з традиційного вшанування українських героїв всіх часів, – про це йшлося під час зустрічі районної влади з місцевим духовенством.

Про це повідомив сьогодні, 2 червня, власкор IA ZIK з посиланням на керівника сектору внутрішньої та інформаційної політики Яворівської РДА Ірину Кравчук.

З її слів, з метою напрацювання заходів стосовно увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, голови Яворівських РДА та районної ради – відповідно Орест Хлян, Володимир Сичак, керівник апарату РДА Зоряна Мірило зустрілися з духовенством району; о. Володимиром Шидловським, о. Степаном Кобасяром, о. Романом Пітою, о. Володимиром Гавриленком.

Говорили про те, що День Героїв України Яворівщина вшановує на другий день Зелених свят, як це заведено у львівському прикордонні ще задовго до 1941 року.

Розпочнеться святкування в місті Яворові із урочистого віче на площі Ринок м. Яворова, біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 02:41 :16