Новини » Світ 2 червня, 2017, 16:39
Представниця ЄС стала лауреатом Гессенської премії миру
Високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні. Фото: ZIK/EPA/OLIVIER HOSLET
Високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні. Фото: ZIK/EPA/OLIVIER HOSLET

Лауреатом Гессенською премії миру в 2017 році стала верховний представник ЄС із зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Опікунська рада премії, до якої входять представники найбільш впливових німецьких інститутів дослідження проблем миру, в п’ятницю, 2 червня, підкреслила, що таким чином віддає належне істотному внеску Федеріки Могеріні в боротьбу за мир, особливо відзначивши її заслуги в підписанні історичного ядерного угоди з Іраном в 2015 році.

Як говориться в заяві ради, під керівництвом Федеріки Могеріні вдалося досягти прориву «в надзвичайно складних і тривалих переговорах про програму створення ядерної зброї в Ірані». Таким чином глава європейської дипломатії внесла «значний внесок» в забезпечення миру і стабільності за межами Європи і в успіх зовнішньої політики і політики безпеки Євросоюзу.

Розмір нагороди, заснованої в 1993 році Фондом колишнього прем’єр-міністра Гессена Альберта Оссвальда, становить 25 тисяч євро. Вручення премії відбудеться 19 липня в Брюсселі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 21:17 :45