Новини » Спорт

За тиждень на Львівщині стартує Чемпіонат України з гірських перегонів

9–11 червня на Львівщині відбудеться четвертий і п’ятий етапи Чемпіонату України 2017 року з гірських перегонів «БЕСКИД – 2017».

Результат пошуку зображень за запитом

Чемпіонат України з гірських перегонів 2017 року піднімається на найвищу точку і претендує на рекорд: найдовша траса з рекордною кількістю поворотів, найбільшим перепадом висот та найвищою точкою проведення, пише sport-oda.lviv.ua.

Учасники з усієї України, представники різних дисциплін автоспорту, унікальні автомобілі та пілоти – справжні легенди.

Унікальність: найвища траса сезону з найбільшою кількістю поворотів.

Саме 4-й та 5-й етапи подарують учасникам та глядачам найяскравіші враження та емоції. У розпал туристичного сезону перегони проходитимуть у безпосередній близькості до найпопулярніших туристичних малих міст України – Турки та Ужка. Це означає, що пілотам доведеться серйозно підготувати не тільки себе, а й техніку. Так, 4-й етап під назвою «УЖОЦЬКИЙ КОРДОН» матиме різницю у підйомі між точками старту та фінішу у 97 метрів, довжину 3,6 кілометри і стане одним з найшвидших, оскільки має майже пряму асфальтову ділянку. А от 5-й етап Чемпіонату України з гірських перегонів «БЕСКИД» матиме низку рекордних показників: найдовшу трасу – 3,9 кілометри з рекордною кількістю поворотів, та, найголовніше – найбільшим перепадом висот. Різниця висот між точками старту та фінішу становитиме 211 метрів!

Урочистості церемонії відкриття та нагородження охоплять дві області: 9 червня о 19.00 год. учасники проїдуть через стартовий подіум на центральній площі міста Турка, а церемонія нагородження переможців та призерів гірських автоперегонів відбудеться 11 червня у с. Ужок Закарпатської області.

Результат пошуку зображень за запитом

Траса змагання «УЖОЦЬКИЙ КОРДОН»

Львівська область, Турківський район; Ужоцький перевал.

Довжина траси 3,6 км, ухил – 2,8%,

перепад висот – 97 м;

правих поворотов – 6, лівих поворотов – 8,

покриття – асфальт.

Траса змагання «БЕСКИД»

Закарпатська область, Великоберезнянський район, с.Ужок, Ужоцький перевал.

Довжина траси – 3,9 км, перепад висот – 211 м;

правих поворотів – 10, лівих поворотів – 12;

покриття – асфальт

Контактні особи для ЗМІ – Сергій Єженков, тел.: 067 455 34 44, Юлія Матвєєва, тел.: 0672887872.

Суть гірських перегонів полягає у швидкісному підйомі. Перед стартом відбудеться ознайомлення з трасою та кваліфікаційні заїзди. До заліку результату перегонів ідуть по два з трьох кращих фінальних заїздів кожного з учасників.

Залікові групи в яких виступають спортсмени, формуються відповідно потужності двигуна автомобілів і є такими:

А4  Автомобілі груп «N», «R», «А» та сертифіковані FAU автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 3500 куб. см. включно без наддуву або до 2058 куб. см. включно для двигунів з наддувом

А3 Автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 2000 куб.см, а також автомобілі групи «А» з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб.см.

А2 Автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб.см та автомобілі з 16-клапаним двигуном з робочим об’ємом до 1600 куб.см

А1 Автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 1400 куб. см.

А9К Автомобілі радянського та іноземного виробництва, з атмосферним двигуном і об’ємом до 2000 куб.см., з приводом на задню вісь.

А8К Сертифіковані FAU автомобілі з приводом на задню вісь з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб.см.(ВАЗ, ІЖ, Москвич та їх модифікації).

А7К Сертифіковані FAU автомобілі з приводом на задню вісь з робочим об’ємом двигуна до 1300 куб.см. (ВАЗ 2101, ЗАЗ та їх модифікації).

ІС Автомобілі незалежно від типу приводу та робочого об’єму двигуна, які відповідають технічним вимогам до будь-якої іншої групи Чемпіонату України з гірських гонок та з обов’язковою вимогою, що вони вироблені до 1991 року

 

 

 

 

Loading...