Новини » Суспільство 244

У Ризі жінка народила в туалеті пологового будинку. Кажуть, винен персонал

Фото: LETA

Жінка народила дитину в туалеті Ризького пологового будинку. У тому, що трапилося, подружжя звинувачує медперсонал, який, за словами чоловіка, після всього ще й нахамив.

Про це пише DELFI.

У неділю о першій годині ночі Владислав відвіз свою дружину в пологовий будинок.

«Їй прокололи води і сказали сходити в туалет. Там почалися пологи. Від переляку жінка затисла дитину між ніг, щоб вона не впала вниз, і порвала собі все, що могла. Навколо все було в крові – вона сама, стіни… Ледь дотяглася до кнопки і покликала на допомогу», – розповідає Владислав.

Чоловік каже, що не став би все це розповідати, якби не хамство медперсоналу.

«Дружина пішла до старшої медсестри і попросила що-небудь знеболююче. У неї запитали, які за рахунком у неї пологи, вона відповіла, що треті. Відповідь медсестри: «А що ви думали? П’ятий буде ще болючіше» і дала свічку. А в якості компенсації їй замість двомісної палати дали одномісну за 15 євро на добу, сказавши, що заслужила», – розповідає чоловік.

У Ризькому пологовому будинку відразу повідомили, що знають, про який випадок йде мова. Там пояснили, як влаштований Пологовий центр.

«На сьомому поверсі будівлі знаходяться 12 індивідуальних родових кімнат або залів, як їх називають в народі. Кожна з цих кімнат обладнана санітарним вузлом – душем і туалетом», – розповідає представник Ризького пологового будинку Яна Прієднієце. – «Коли жінка перебувала в цьому санітарному вузлі, у неї дійсно почалися стрімкі пологи, і дитинка народилася там, а не в пологовій кімнаті. Другі пологи можуть проходити швидко, як це було в цьому випадку. Однак під час пологів поруч перебувала акушерка, яка контролювала процес, і дитинка народилася в присутності медперсоналу».

За словами представника Ризького пологового будинку, пацієнтка сама обрала одномісну палату, яка і була їй надана.

У 2016 році Інспекція охорони здоров’я отримала дев’ять скарг на Ризький пологовий будинок.

Владислав також має намір звернутися зі скаргою до Інспекції охорони здоров’я. Після того, що сталося він був змушений взяти відпустку по догляду за дитиною, так як його дружині складно справлятися з усім самій.

«З дитиною слава Богу все добре, а ось мама мучиться, і думаю, ще довго буде мучитися – шви сильно болять. Плюс звичайно ж залишився страх після всього, що сталося», – каже чоловік.

Loading...
Loading...
Loading...