Новини » Суспільство 1 червня, 2017, 15:51
У рубриці «Людина» на IA ZIK: жалоба за Любомиром Гузаром, фільм про Петлюру та медична реформа проти… здоров’я дітей

Сьогодні, 1 червня, під рубрикою «Людина» інформаційне агентство ZIK пропонує своїм читачам добірку найцікавіших новин, які стосуються соціальної тематики та сфери суспільних взаємостосунків.

Клікайте на рубрику «Людина» і читайте.

У зв’язку зі смертю Блаженнішого Любомира Гузара від сьогодні і до дня похорону (5 червня) у Львові оголошено жалобу: на Ратуші приспущено прапор, а мешканців міста влада закликала утриматися від проведення гучних розважальних заходів. На спомин про видатного служителя Церкви та непересічну особистість IA ZIK пропонує своїм читачам переглянути унікальні фотографії кардинала Української греко-католицької церкви від раннього дитинства до останніх років життя. Окрім того, журналісти інформаційної агенції підготували добірку наймудріших думок та висловів Блаженнійшого Любомира, якими він ділився у своїх виступах, інтерв’ю і зверненнях.

Тим часом перипетії життєвого шляху ще одного видатного діяча в історії України стануть сюжетом для пригодницького кінофільму. Український режисер Валерій Шалига розпочинає роботу над кінострічкою із робочою назвою «Замах на Петлюру». Зйомки «українського вестерну», як означив жанр фільму сам режисер, розпочнуться у Вінниці.

У Міжнародний день захисту дітей у Львові стартував Дитячий форум «Космовізія: Супергерої та книжкова туманність». У Палаці мистецтв під час форму відбудеться 800 заходів, які проведуть 436 учасників. На 10 тематичних просторах діти познайомляться зі світом новітніх технологій, робототехніки, програмування та відповідального ставлення до природи, а також доведуть, що все на світі пов’язане з читанням. Зокрема, щоб врятувати всесвіт від сміттєвого колапсу, діти випробують себе та здобудуть нові знання на шляху до звання супергероя.

Найважливішому аспектові у житті кожної сім’ї – здоров’ю дітей – присвячено блог головного редактора IA ZIK Тетяна Вергелес, який також приурочений сьогоднішньому святу. Журналістські роздуми видалися геть несвяткові: медична реформа, яка відбувається в Україні, «знищила педіатрів як клас» і створила незручності в отриманні дитиною медичної допомоги.

«Ми б’ємо на сполох, коли в тієї чи іншої дитинки серйозна недуга: починаємо виписувати у соцмережах, збираємо кошти на лікування. Натомість дивимося крізь пальці, як злочинним знищенням педіатрії при ще далеко не опереній сімейній медицині вимощують широку дорогу до, власне, серйозних недуг, до стрімкого поширення усякої зарази», – йдеться у блозі головреда інформаційної агенції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 12:32 :21