Новини » Спорт 31 травня, 2017, 15:29
У Львові завершилися змагання зі спортивної гімнастики пам’яті Віктора Чукаріна

У залі гімнастики навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у Львові під патронатом НОК України відбулися традиційні змагання відкритого Кубка міста Львова, присвячені пам’яті дворазового абсолютного чемпіона Олімпійських ігор зі спортивної гімнастики Віктора Чукаріна.

Завершились змагання зі спортивної гімнастики  пам’яті Олімпійського чемпіона Віктора Чукаріна

Фото: НОК України

Віддати дань українській легенді спорту та позмагатися приїхало близько 70 гімнастів – представники Запоріжжя, Хмельницького, Івано-Франківська, Кропивницького, Стрия і Львова, пише noc-ukr.org.

На урочистому відкритті були присутні заступник начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Оксана Вацеба, виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Христина Опьола та директор СДЮСШОР «Олімп-Л» Роман Щирба.

Вже традиційно почесним гостем цих змагань є донька Віктора Чукаріна – Вікторія Чаплинська.

«Дуже приємно, що ці змагання проводяться вже багато років. Радує, що Львів не забуває про видатного гімнаста Віктора Чукаріна. В цьому році мені особливо приємно, адже змагання проходять на найвищому рівні!», – зазначила донька чемпіона.

Подяками голови відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрія Турянського були нагороджені директор СДЮСШОР «Олімп-Л» Роман Щирба та тренер спортивної гімнастики СДЮСШОР «Олімп-Л» Надія Гаврищук.

Результати змагань:

Командна першість:

Дівчата:

1 місце – Хмельницький

2 місце – Львів «Олімп-Л»-1

3 місце – Львів «Олімп-Л»-2

Юнаки:

1 місце – Львів «Олімп-Л»-1

2 місце – Львів «Олімп-Л»-2

3 місце – Кропивницький

Фінали багатоборства:

У дівчат на першу сходинку п’єдесталу піднімались: Діана Саєнко (мс, Хмельницький), Вікторія Мніца (кмс, Хмельницький), Вікторія Коропецька (I розряд, Хмельницький), Каріна Рідецька (II розряд, Хмельницький), Поліна Кокарь (III розряд, Запоріжжя).

Титул чемпіона серед юнаків у своїх вікових категоріях здобули: Валерій Єфименко (кмс, Запоріжжя, Нестор Якимець (Львів, «Олімп-Л»), Радомір Стельмах (II розряд, Запоріжжя), Тим Чередніченко (III розряд, Кропивницький).

Всі учасники змагань отримали пам’ятні подарунки, а призери нагороджувались кубками, медалями та дипломами, а також подарунками від відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, СДЮСШОР «Олімп-Л» та управління фізичної культури та спорту ЛОДА.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 23:50 :40