Новини » Політика

Горбатюк: Керівництво ГПУ, можливо, готується до мого звільнення

Попри тиск, прокурор заявив, що не розглядає варіант звільнення з Генпрокуратури.

Про це розповів начальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 19:30 – 20:30 на телеканалі ZIK).

«Із певного моменту генпрокурор Юрій Луценко просто припинив приймати мене на особисті зустрічі, тому зараз ми спілкуємося тільки у формі листування. Перші ознаки небажання йти на контакт я помітив після моєї доповідної записки у серпні 2016 року. Відтак, з того часу відбулося не більш як дві особисті зустрічі з генпрокурором. Але зараз вже склалася така ситуація, що навіть на наради, куди запрошують моїх підлеглих, мене особисто – не запрошують», – розповів Сергій Горбатюк.

Проте прокурор заявив, що не розглядає варіант звільнення з Генпрокуратури, адже має ще багато незавершеної роботи.

«Я поставив перед собою багато завдань. Окрім розслідувань кримінальних проваджень, це також і зміна принципів роботи прокуратури. Звісно, інколи буває важко працювати під тиском, тому думки про звільнення «проскакують». Але коли до тебе із підтримкою звертаються люди чи у соцмережі, чи просто на вулиці, чи навіть у тій же Генпрокуратурі, то розумієш, що свої принципи потрібно відстоювати», – наголосив Горбатюк.

Проте прокурор припускає, що з урахуванням спроби відсторонення його на період слідства, можливим може бути і звільнення.

«Для чогось же Анатолій Матіос зараз заявляє так гучно про так звані провали у розслідуванні, не наводячи при цьому жодних аргументів по суті. Тому я не виключаю, що таким чином може відбуватися підготовка громадської думки до мого звільнення. Адже є очевидне намагання дискредитувати мене, не наводячи при цьому жодних доказів», – прокоментував начальник управління спеціальних розслідувань.

Loading...