Новини » Регіони

Трьох чиновників Чопської міської ради затримали при одержанні $3 тис. хабара

За підозрою в одержанні понад 3 тис. дол США хабара затримано трьох чиновників Чопської міської ради.

За попередньою інформацією, вказану суму посадовці отримали за надання дозволу на облаштування МАФів (малих архітектурних форм) на території міста Чоп.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Посадовців затримано в порядку ст. 208 КПК України слідчим відділом прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками управління захисту економіки в області департаменту захисту економіки Нацполіції України та відділу боротьби з корупцією Управління Служби безпеки в області. Тривають першочергові слідчі дії.

Як повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Генеральний прокурор України Юрій Луценко, серед затриманих мер Чопа, архітектор міста та посередник – депутат міськради.

Раніше департамент захисту економіки Національної поліції  України повідомляв про затримання чиновників-хабарників на Закарпатті, однак тут не вказувалося кого саме затримали.

Нагадаємо, cанкція ч.3 ст.368 КК України передбачає позбавлення волі терміном до 10 років.

Loading...