Новини » Львів 30 травня, 2017, 17:12
Оприлюднено текст звернення, через неприйняття якого штурмували Львівську облраду
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Львівська облрада готова була приймати звернення до Президента, Верховної ради та Кабміну з приводу соціально-політичної ситуації в Україні. Штурм будівлі облради відбувся у момент погодження кінцевого варіанту рішення.

Про це 30 травня на брифінгу повідомив голова Львівської облради Олександр Ганущин.

«Розпочали слухати програму соціально-економічного розвитку, а наступним питанням сесії мало бути прийняття цього рішення, про що було повідомлено представників пікетувальників… На жаль, сьогодні переміг не здоровий глузд, а щось інше. Сподіваюсь, більше таких перемог не буде», – зазначив О.Ганущин.

Зі слів голови ЛОР, жодних попереджень про можливі радикальні дії до нього не надходило.

«Вважаю свою функцію виконаною добре. Ми дійсно були готові приймати цей проект рішення. У ньому немає нічого такого, що би не відповідало загальному політичному мейнстриму чи позиції кожної із фракцій. Було повідомлено організаторів дійства, що ми готові його приймати», – додав О.Ганущин.

Він також зазначив, що усі обставини сьогоднішніх подій мають з’ясувати правоохоронці. Згадане звернення депутати прийматимуть на сесії 1 червня.

<nbsp;>
<nbsp;>

Як повідомлялося, сьогодні у приміщення Львівської обласної ради, де тривала сесія, увірвалася сотня некерованих молодиків у футболках «Сокіл», «Національний корпус», «Правий сектор». Частина некерованих молодих людей розмовляли російською мовою.

У сесії обласної ради було оголошено перерву.

Зранку під стінами ЛОР відбувався мітинг націоналістичних сил з вимогою підтримати маніфест до влади.

Як повідомив начальник штабу «Національного корпусу» Львівщини Святослав Сірий, на акції присутні представники організації з інших регіонів. З його слів, пікетувальникам обіцяли прийняти звернення до 13.00. Оскільки цього не було зроблено, хлопці увірвалися до сесійної зали.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 20:55 :49