Новини » Львів 30 травня, 2017, 13:49
Гройсман: Вирішити питання сміттєпереробного заводу має Садовий
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: Микола Тис/ZIK
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: Микола Тис/ZIK

Вирішити проблеми зі сміттям у Львові і з будівництвом сміттєпереробного заводу повинна Львівська міська рада і міський голова Андрій Садовий.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочого візиту на Львівщину.

«Я не можу вам тут збудувати сміттєпереробний комплекс – його має побудувати Львівська міська рада. У неї для цього є гроші і повна підтримка уряду. Вже навіть є дозволи й експертизи, щоб на Грибовицькому сміттєзвалищі навести порядок. Є абсолютно чітка позиція облдержадміністрації допомогти ділянками», – сказав він.

Гройсман також зазначив, що готовий в будь-який час допомогти Львову вирішити цю проблему, але він «не може замінити роботу Львівської міської влади».

За словами Прем’єр-міністра, декількамільярдний бюджет розвитку Львова дає можливість побудувати не один сміттєпереробний комплекс.

«З нашого боку засвідчу ще раз: є повна підтримка. Також, де потрібно пришвидшувати, я готовий це робити персонально», – зазначив Прем’єр-міністр, а також додав, що потрібно вести діалог з приміськими територіями, щоб тимчасово навести лад зі сміттям у Львові.

«Але я не можу їхати в інші міста Львівської області й говорити їхнім керівникам, мовляв, прийміть, будь ласка, львівське сміття. Тут має працювати Львівська міська рада, і Андрій Іванович Садовий має все зробити для того, щоб цю проблему вирішити. Я готовий допомагати і допомагаю до сьогодні», – підкреслив він.

Варто зазначити, що сьогодні, в річницю трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі, не заплановано візиту Прем’єр-міністра на сміттєзвалище. Натомість цього дня він має проінспектувати ремонти доріг у трьох областях.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 16:51 :29