Новини » Спорт

Сьогодні стартувала естафета Олімпійського вогню ЄЮОФ-2017

Сьогодні, 29 травня, стартувала естафета Олімпійського вогню Європейського юнацького олімпійського фестивалю 2017 року, що відбудеться в угорського Дьорі.

Стартувала естафета Олімпійського вогню Європейського юнацького олімпійського фестивалю

За 55 днів Олімпійський вогонь XIV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю запалає під час урочистої церемонії відкриття в угорському Дьорі, пише офіційний сайт НОК України.

Поки що один із символів Ігор розпочав свою регіональну естафету, щоб якомога більше людей долучились до головної олімпійської події цього літа.

Смолоскип передається із рук в руки, інколи у цьому допомагають і спеціально забрендовані під подію автомобілі. Свою ходу естафета розпочала з Дьору, сюди ж і повернеться. Під час мандрівки олімпійський вогонь завітає і до столиці Угорщини – міста Будапешт.

Довідка

XIV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль пройде з 23 по 30 липня 2017 року в угорському Дьорі.

2500 найсильніших атлетів віком від 14 до 18 років з 50 країн континенту боротимуться за нагороди найпрестижнішого юнацького форуму у 10 видах спорту, а саме: легкій атлетиці, спортивній гімнастиці, баскетболі, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное, гандболі, дзюдо, плаванні, тенісі та волейболі.

Українські олімпійці братимуть участь у 6 з них: легкій атлетиці, гімнастиці, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное, дзюдо та плаванні.

 

 

Loading...