Новини » Політика

Жодна міжнародна інституція не може втручатись у справи України, – Матіос

Не можна дозволяти МВФ та іншим міжнародним інституціям втручатись у справи України. Свого часу Росія вже намагалась нав’язати нам, яким шляхом рухатись, як наслідок – у нас щоденні смерті та руйнування. Українці самі здатні навести лад у власній державі.

Таку думку в ефірі програми «HARD з Влащенко»(в ефірі о 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) висловив головний військовий прокурор країни Анатолій Матіос.

Ті, кого суспільство делегувало у політику, дозволяють іноземним партнерам диктувати Україні, що потрібно робити. Це неправильно, адже ми досі боремось із наслідками, до яких призвело втручання чужої держави.   

«Жодна інституція не може втручатися у справи суверенної країни. Росія уже втрутилась через свої квазі-утворення. Як наслідок – ми маємо щоденні смерті, поранення і руйнування», – наголосив Матіос.

Що ж стосується конкретно МВФ, то, на думку Матіоса від співпраці з Україною Фонд отримує якийсь свій зиск, адже у його представників – своє бачення загальних процесів. Та все ж прокурор вважає, що ця інституція не може втручатись у справи нашої держави, адже, всупереч усьому,  ми самі здатні навести порядок у власній країні.

«Що нам робити повинно визначатись під куполом Верховної Ради. Я проти такого втручання, адже ми самі наведемо лад у своїй державі – скільки б гуль не набивали. Подивіться, що відбулося за останні три роки: у нас в Києві все переповнено, «Фейсбук» працює, а після відключень «Вконтакті» і «Однокласників» смерть не наступила. До того ж згідно статистичних показників надходжень до бюджету, народ не перестав платити податки», – розповів Матіос.

Тож українці – крок за кроком – витравлюють із себе раба.

«Так, ми могли поступитись у якомусь тактичному середовищі, однак ми ще не програли війну». – наголосив Анатолій Матіос.

Дивіться повний випуск програми «HARD з Влащенко»: Анатолій Матіос

Loading...