Новини » Події 27 травня, 2017, 6:50
Стало відомо, коли в Україні з’явиться протитанковий комплекс «Джавелін»

Єгор Божко, в.о. глави місії України при НАТО, заявив, що США не планують постачати в Україну «Джавелін», однак є домовленість про спільну роботу по їх виробництву на території нашої країни.

Божко заявив, що останнім часом в Україні все частіше йдуть розмови про те, що сама справжня допомога від США в сфері озброєння, це «Джавелін», – повідомляє «Діалог».

Представник України при НАТО заявив, що Україні краще дати «і вудку, і рибу, ніж постійно постачати тільки одну рибу». Переговоривши з представниками НАТО, Україна прийшла до єдино правильного рішення: нам не потрібні «Джавелін» від США, нам необхідно навчитися виробляти їх самим.

Божко заявив, що оборонна промисловість України здатна творити чудеса і з нічого робити суперзброю.

Це не єдиний проект, який Україна буде розробляти спільно з НАТО. Не так давно було анонсовано будівництво морського патрульного літака для ЗСУ. Більш того, співробітники «Укроборонпром» беруть участь у стажуванні в академії при НАТО, де їх навчають новим методам і стандартам озброєння НАТО.

«Джавелін» – протитанковий ракетний комплекс, призначений для ураження бронетехніки і цілей, що низько летять (безпілотники, вертольоти). Армія США застосовувала комплекс під час війни в Іраку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 10:14 :20