Новини » Політика

Насіров не є свідком у справі екс-податківців, – Анатолій Матіос

Роман Насіров не є свідком кримінального провадження, більше того, він ніколи й не був свідком у справі по екс-податківцях.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Нагадаємо, 24 травня відбулася масштабна спецоперація із затримання чиновників податкової часів Януковича, яких підозрюють у корупції. Зокрема, напередодні, головний військовий прокурор заявив, що Роман Насіров надавав важливу інформацію, яка допомогла у затриманні деяких податківців. Окрім цього, Матіос також запевнив, що Насіров не є свідком у справі по екс-податківцях.

«Насіров не є свідком кримінального провадження, більше того, він ніколи не був свідком у справі по екс-податківцях. Зокрема, після передачі кримінального провадження до військової прокуратури, єдиним інструментом приховати, дослідити та зібрати докази й оголосити підозру податківцям, було розуміння внутрішніх процесів податкової, яка є корпоративно закритою і неможливою для зовнішнього втручання», – каже військовий прокурор.

 Анатолій Матіос додає, що саме Роман Насіров надав консультаційні послуги працівникам військової прокуратури, аби вони змогли чітко зрозуміти податкове законодавство.

«Більше того, Насіров підписав документи, відрядив спеціальних працівників та надав електронний доступ до он-лайн режиму всієї бази податкової», – запевнив військовий прокурор

Зокрема, Анатолій Матіос вкотре наголосив, що Насіров не є суб’єктом цієї справи, тому йому байдуже, що люди в це не вірять, адже свою роботу він виконує якісно та результативно.

«Єдиний орган, який має доступ до всіх ресурсів держави є НАБУ. Органи прокуратури такого доступу не мають. Тому, у зв’язку із розслідуванням справи, Насіров взяв на себе відповідальність і дозволив нам доступ до баз податкової. Він не допитувався у справі, натомість, дав нам можливість проаналізувати електронну звітність, бо з паперами цього неможливо зробити»,– додав Анатолій Матіос.

Дивіться повний випуск програми «HARD з Влащенко»: Анатолій Матіос

Loading...