Новини » Політика

Матіос: в понеділок ми оголосимо в розшук екс-голів ДПА Одеської області та Києва

Вже в понеділок, через відповідну процедуру, ми оголосимо підозру двом відомим в економіці та політиці особам. Зокрема, це колишній голова Одеської ДПА пан Чорнобай та колишній голова ДПА Києва Нізенко.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Нагадаємо, 24 травня відбулася масштабна спецоперація із затримання чиновників податкової часів Януковича, яких підозрюють у корупції. Зокрема, як зазначав  головний військовий прокурор України, це перша хвиля спецоперації, тому й будуть наступні затримання.

«Вже в понеділок, ми належним чином відправимо та через відповідну процедуру оголосимо підозру двом абсолютно відомим у реальному середовищі економіки та політики особам. Зокрема, це колишній голова Одеської ДПА пан Чорнобай, який втікаючи покинув свій сніданок на столі та добре відомий підприємцям столиці колишній голову ДПА Києва Нізенко, який вже два роки проживає в Іспанії», – заявив військовий прокурор.

 Анатолій Матіос також зазначив, що в помешканнях цих осіб уже провели обшуки, зокрема знайшли там досить цікаві та нікому раніше невідомі документи.

«Коли люди щось намагаються сховати, вони все одно щось забувають. Так от, у пана Чорнобая ми знайшли унікальну річ. Зокрема, це обвинувальний висновок, який ще за старим кодексом, у 2002 році, за зловживання службовим становищем та за ухилення від сплати податків відносно керівника одного з районних податкових інспекцій Макіївки, підписав тодішній прокурор Макіївки Ренат Кузьмін. Про цей обвинувальний акт ніхто не знав, його немає і в жодних обліках, однак його, як настільну книгу для себе зберігав пан Чорнобай», – додав гість програми.

Зокрема, Анатолій Матіос каже, що окрім цього документу у помешканнях колишніх податківців – Чорнобая та Нізенка, знайшли чимало інших цікавих речей, однак поки триватиме слідство, військовий прокурор не зможе про все розповісти.

Дивіться повний випуск програми «HARD з Влащенко»: Анатолій Матіос

Loading...