Новини » Події 176

У мережі зловтішаються з режисера-«кримнашиста», на якого в РФ нацькували податкову

У соціальних мережах зловтішаються з приводу перевірки податковою поліцією кінокомпанії режисера Олексія Учителя, одного з підписантів листа президенту РФ Володимиру Путіну з підтримкою анексії Криму.

Про перевірку кінокомпанії Учителя інформують РІА Новини, – повідомляє Апостроф.

Відзначається, що поліція Санкт-Петербурга запросила документи у кінокомпанії Учителя за запитом депутата Держдуми Наталії Поклонської. Як відомо, вона негативно ставиться до фільму режисера «Матильда», який скоро повинен вийти на кіноекрани в Росії.

«Ось так топиш за Кримнаш, догоджаєш Міхалкову, виписуєш з Нашкрима прокуроршу у депутати, а вона тобі хе*ак! – і податкову перевірку за нескрепнiсть «Матильди» надсилає. Співчуваю я? Нєа. Зловтішаюся? Ага. В повний зріст. Усі бажання мають виконуватися», – пише на своїй сторінці в Facebook відомий російський журналіст Аркадій Бабченко.

«Я, Олексій Учитель, підтримую, щоб Крим був у складі РФ». Підписав лист про підтримку дій Путіна. Сьогодні до нього прийшла поліція», – пишут в Twitter Записки божевільного.

Як повідомляв «Апостроф. Лайм», восени минулого року Наталія Поклонська направила запит російському генпрокурору Юрію Чайці з проханням перевірити незакінчений фільм Олексія Учителя «Матильда», який розповідає про стосунки царя Миколи II з балериною Матильдою Кшесінською.

загрузка...
загрузка...
Loading...