Новини » Київ 26 травня, 2017, 13:35
У Києві розкопали 23 гранати і майже сотню набоїв часів Другої світової війни

Піротехнічні підрозділи ДСНС України проводять роботи щодо обстеження території міста, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Учора в Києві, під час земляних робіт на території приватного сектору, було виявлено 23 гранати і близько сотні патронів.

Про це повідомляє прес-служба столичного ДСНС.

«25 травня, на вул. Леніна, 129, поблизу Жулянського мосту на території приватного сектору під час проводення земляних робіт виявлено гранати Ф-1 у кількості 23 одиниці та патрони калібру 7.62 в кількості 85 штук. Всі боєприпаси часів Другої світової війни», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що групою піротехнічних робіт 1-го Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування ДСНС України виявлений снаряд вилучено та знешкоджено на полігоні.

Всього з початку року на території м. Києва було вилучено та знешкоджено 430 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

Рятувальники нагадують, що при виявленні згадок часів минулих війн слід бути вкрай обережними.

Перше, треба зателефонувати за номером 101 та повідомити, де знайдений небезпечний предмет. Далі необхідно обгородити місце його знаходження та не допускати до нього інших людей, особливо дітей. Не чіпати, не пересувати, не стукати по корпусу, не розбирати вибухонебезпечний предмет. У ДСНС наголошують, що радіус розльоту небезпечних частин розірваного снаряду може досягати кількасот метрів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 00:26 :37