Новини » Події 26 травня, 2017, 15:45
Мирослава Гонгадзе: Мені невідомо про нові матеріали у справі вбивства Ґеоргія

Мирослава Гонгадзе під час візиту в Україну має намір зустрітися з Генпрокурором, аби довідатися, про нові докази у справі вбивства її чоловіка, які згадував Юрій Луценко.

Сьогодні, під час зустрічі з львів’янами, Мирослава зазначила, що ані їй, ані її адвокату про нові матеріали нічого не відомо.

«Ні, фактів ніяких нема, він (Юрій Луценко. – авт.) просто сказав, що комусь щось не сподобається. Нових матеріалів, на скільки я знаю, немає», – зазначила Мирослава Гонгадзе.

Вона також наголосила на затягуванні процесу щодо розгляду касації на вирок до довічного тюремного ув’язнення для Олексія Пукача. Цей судовий процес вже триває два роки, відтак Пукач перебуває у колонії, а не в тюрмі.

«Ми всі думаємо, що Пукача покарано, насправді – ні. Цей судовий процес ще досі триває, і я так само прошу зустрічі з суддею. Не знаю, яка причина затягування цього процесу, можливо, політична. Це величезна проблема», – розповіла Мирослава Гонгадзе.

Нагадаємо, учора в ефірі одного з українських телеканалів Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у справі про вбивство журналіста Ґеоргія Гонгадзе з’явилися важливі докази, які не усім сподобаються. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 07:14 :51