Новини » Львів 26 травня, 2017, 16:58
Львівщина посідає перше місце за сумою виданих «теплих кредитів» населенню

Львівщина посідає перше місце за сумою виданих «теплих кредитів» населенню.

На цьому наголосив голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час зустрічі з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Сергій Савчук зазначив, що Львівська область є прикладом України щодо комплексного підходу до зменшення споживання теплової енергії. «Перейнявши досвід Львівщини, зараз ми маємо всю базу, щоб нарощувати кількість домогосподарств, багатоповерхових будинків, які можна утеплити», – сказав він.

Голова Держенергоефективності відзначив успіхи нашої області щодо відновлювальних джерел енергії та запевнив, що допомагатиме залучати додаткові інвестиції.

«Львівщина, впевнений, маючи всі необхідні можливості, може бути великим майданчиком для інвестицій», – акцентував посадовець.

Також сторони обговорили можливість співпраці в межах проектів державно-приватного партнерства та енергосервісних контрактів.

Окрім того, Сергій Савчук розповів про готовність Фінляндії як світового лідера в галузях енергозбереження та відновлюваної енергетики інвестувати в Україну, зокрема Львівщину.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 22:38 :56