Новини » Суспільство

Адвокат Курбедінов отримав міжнародну премію правозахисників

Адвокат Еміль Курбедінов, який захищає інтереси українців в так званих судах окупованого Криму, отримав від міжнародної організації Front Line Defenders премію для правозахисників, які знаходяться в небезпеці. Організатори премії для правозахисників відзначили, що захист політв’язнів – одна із найбільш небезпечних робіт, які адвокат може робити в Криму.

Про це йдеться на сайті організації, – повідомляє Вlackseanews.

«Захист правозахисників і політв’язнів – одна з найнебезпечніших робіт, які адвокат може робити в Криму. Після багаторічної участі в цих ризикованих справах кримськотатарський адвокат Еміль Курбедінов отримав сьогодні найвищу міжнародну відзнаку для правозахисників. У Дубліні 26 травня 2017 року Front Line Defenders назвала Еміля лауреатом 2017 року щорічної премії для правозахисників в небезпеці «, – йдеться в повідомленні.

З моменту анексії Криму Росією Курбедінов захищав переслідувану кримськотатарську меншість, українських активістів. Він також документує порушення прав під час рейдів і обшуків окупантів в будинках кримських активістів, поширює інформацію про правопорушення.

Організатори премії також засудили десятиденний арешт Курбедінова в січні 2017 року.

Loading...