Новини » Світ 25 травня, 2017, 11:41
У Великій Британії більшість дітей мріють про кар’єру відеоблогерів, – опитування
Фото: Securly Blog
Фото: Securly Blog

Британська компанія First Choice опитала 1000 дітей віком від 6 до 17 років щодо того, якою вони хочуть бачити свою майбутню кар’єру.

Майже три чверті опитаних дітей розглядають кар’єру в галузі онлайн-відео, цитує дослідження The Sun, передає mediasapiens.

Вони хочуть бути ютюберами, влогерами чи блогерами. При цьому респонденти вказали, що для них важлива можливість займатися творчою діяльністю, слава та самовираження, і лише потім серед своїх пріоритетів вони назвали заробляння грошей.

Тільки кожен двадцять п’ятий респондент вказав, що хоче працювати в модельному бізнесі і кожен шостий хоче стати поп-зіркою. Найменш популярними виявилися професії юриста та письменника. Респонденти також сказали, що вони хотіли б вивчати в школі нові медіа та редагування відео замість традиційних предметів, таких як англійська мова та математика.

Раніше фахівці Королівського товариства громадського здоров’я встановили, що Instagram є найгіршою соцмережею для психіки молоді. На верхівці складеного науковцями рейтингу як найбільш сприятливий ресурс опинився YouTube. За ним ідуть Twitter і Facebook.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:56 :14