Новини » Події 820

Очільник Харківської обласної лікарні застосував силу до журналістів ZIKу

Сьогодні стався неприпустимий випадок порушення прав журналістів у Харківській обласній лікарні. Головний лікар медзакладу Богдан Федак застосував фізичну силу до знімальної групи програми «Лікарські таємниці» телеканалу ZIK. Журналісти вже написали відповідну заяву у поліцію.

Про це 25 травня повідомляє журналістка «Лікарських таємниць» Марта Байдака.

Зі слів журналістки, знімальна група телеканалу ZIK прийшла на розмову з головним лікарем Харківської обласної клінічної лікарні, перед тим надіславши інформаційний запит та прочекавши передбачений законом термін – п’ять днів.

«Ми навідались в державну установу. Головний лікар медзакладу, виштовхуючи мене та оператора зі свого кабінету, заявляв що ми не маємо права тут перебувати. Безпосередньо виштовхав мене, шарпаючи за руку, і намагався зламати нам техніку.

Відповідно ми викликали правоохоронні органи. Приїхала поліція, ми написали пояснення, заяву, аби харківська поліція вжила заходів щодо головного лікаря Федака Богдана Степановича», – повідомила М.Байдака.

Журналісти «Лікарських таємниць» готують програму про реформування медицини в Україні.

«Попередньо ми йому надіслали запитання щодо фінансування медзакладу, інші запитання, відповідь на які ми б хотіли почути від нього як від очільника. Зараз у лікарні відбувається ремонт, ми хотіли дізнатися, за які кошти, чи їх фінансує МОЗ, які плюси та мінуси реформи. Відповіді ми не почули у письмовому варіанті. Натомість у грубій формі нас попросили піти. Ми прийшли в державну установу, а не до нього додому, тому така поведінка головного лікаря є невиправданою», – додає М.Байдака.

Loading...
Loading...
Loading...