Новини » Політика

В історії України такого ще не було, – Матіос про затримання податківців

Я таки вірю в українську державу. Адже сьогодні, ми продемонстрували можливість та наявність усіх необхідних ресурсів для проведення таких речей, яких в історії України ще не було.

Про це заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, сьогодні відбулася масштабна спецоперація, організована військовою прокуратурою України, із затримання чиновників податкової часів Януковича, яких підозрюють у корупції.

«На даний момент, затримано та доставлено до Києва 23 особи. Частина справ вже слухаються у суді. Одна людина – інвалід, тому ми, мабуть, не будемо ставити питання про її арешт, натомість, визначимося із розміром застави», – заявив Анатолій Матіос.

Зокрема, чиновник додав, що прокуратурі вдалося зберегти дану спецоперацію у таємниці завдяки довірі оперативника до слідчого, прокурора до оперативника, які разом показали високий рівень своєї роботи.

«Найголовніше, я точно знаю, що Бог Україну любить. І хто б що не «вчудив», обов’язково буде покараний. І я таки вірю в українську державу, адже ми сьогодні продемонстрували можливість та наявність усіх ресурсів для проведення таких речей, яких в історії України ще не проводилося»,– додав військовий прокурор.

Зокрема, Анатолій Матіос вкотре наголосив, що друга партія затримань обов’язково буде проведена. Скориставшись нагодою прямого ефіру, головний військовий прокурор України передав вітання екс-міністру доходів та зборів Клименку, та запросив його до суду. А також звернувся до всіх українських платників податків.

«Через ваш телеканал я звертаюся до всіх підприємців, від західної України, до півдня і до сходу. Дорогі співвітчизники та платники податків, тільки ви знаєте, наскільки вам було нелегко пережити це знущання та тиск. Але ви це витримали, ви утримували нашу державу під час Майдану та АТО, ви допомагаєте волонтерам, тож допоможіть і нам. Зверніться! Повірте, ми знайдемо будь-які способи, аби захистити вас, як учасників процесу. Зверніться і дайте свідчення проти невідомих для багатьох людей податківців, які збирали із вас гроші»,– наголосив головний військовий прокурор України.

Loading...