Новини » Політика 24 травня, 2017, 20:15
У податковій часів Клименка творилися страшні речі, – Матіос про податкові ями

Саме за часів екс-міністра доходів і зборів України Олександра Клименка, у податковій творилися найстрашніші речі, зокрема, були створені так звані податкові ями, які залізли в кишені кожного українця.

Про це заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, сьогодні відбулася масштабна спецоперація, організована військовою прокуратурою України, із затримання чиновників податкової часів Януковича, яких підозрюють у корупції. Зокрема, як зазначалося, свідчення по цій справі надав і колишній керівник ДФС Роман Насіров, однак, головний військовий прокурор заявив, що свідчення затриманих осіб матимуть невирішальне значення.

«Свідчення будь-яких осіб у таких складних розслідуваннях, як економічні злочини, по своїй суті мають невирішальне значення. Натомість, джерелами доказів є документи, експертизи та речові докази. Все! Це виключений перелік, це найголовніше джерело доказів», – каже Анатолій Матіос.

Зокрема, військовий прокурор заявив, що саме за часів екс-міністра доходів і зборів України Олександра Клименка у податковій були створені так звані податкові ями, які залізли в кишені кожного українця.  

«Саме у нетрях департаменту Клименка, до яких ніхто не мав доступу, творилися найстрашніші речі: Одні цифри переставлялися з одних рядків в інші, а реальний сектор економіки перетворювався на податкову яму, яка виявлялася найбільшим платником податків, у вигляді їх несплати. Це така складна система, що я можу довго розповідати, але я зазначу ще одне: Ця схема, яку започаткував Клименко та його підлеглі, залізла в кишені кожного українця. Тому саме зараз прийшов час відповісти. А щодо кількості доказів, які зібрані проти Клименка, то вони будуть просто його втішати»,– додав військовий прокурор.

Окрім цього, Анатолій Матіос наголосив, що саме ті, хто організували і забезпечували діяльність цієї злочинної організації, їхня перша ланка, сьогодні прийшла за обранням запобіжного заходу та за арештом. Матіос також запевнив, що будуть і наступні ланки. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 19:11 :56