Новини » Політика

Це перша хвиля затримань, – Матіос про зловживання податківців на 96 млрд грн

Сьогоднішня спецоперація ­­– це перша хвиля затримань людей, відносно яких військова прокуратура зібрали незаперечні та досить вагомі докази їхньої участі у злочинній організації Януковича.

Про це заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, сьогодні відбулася масштабна спецоперація із затримання чиновників податкової часів Януковича, яких підозрюють у корупції. За словами головного військового прокурора України, сьогоднішня спецоперація – це результат рутинної роботи невеликого колективу військової прокуратури.

«Сьогоднішня спецоперація – це наша рутинна робота, яку нам рік назад доручив зробити Генпрокурор Луценко. Зокрема, до сьогодні цим займався департамент спецрозслідувань Генеральної прокуратури, однак тепер, справи злочинної організації Януковича передані до військової прокуратури», – каже Анатолій Матіос.

Окрім цього, головний військовий прокурор України зазначив, що окрім справ злочинної організації Януковича, Генпрокурор доручив йому розслідувати й ряд інших резонансних справ.

«Зокрема, це справи по податківцях, половина з яких вже доправлено до суду, там вже є вироки суддів. Також ми розпочали спеціальне досудове розслідування по справі Клименка, він також вже притягнутий до кримінальної відповідальності»,– заявив Матіос.

Військовий прокурор вкотре наголосив, що сьогоднішня спецоперація – це результат рутинної роботи невеликого колективу військової прокуратури. Окрім цього, Анатолій Матіос у прямому ефірі подякував усім, хто долучився та допоміг у проведенні масштабної спецоперації.

«Дякую МВС, зокрема Авакову, окремий великий уклін Департаменту захисту економіки Нацполіції, його керівнику Ігорю Купранцю, адже спільно з нами вони змогли реалізувати першу хвилю затримань людей, відносно яких ми зібрали незаперечні та досить вагомі докази їхньої участі у злочинній організації Януковича. Зокрема, на даний момент доведена частина сума зловживань цими людьми і складає 96 мільярдів гривень»,– додав головний військовий прокурор України.

Анатолій Матіос також анонсував, що будуть й наступні затримання, зокрема, не лише в органах ДФС, а й у прокуратурі та в інших правоохоронних органах, які спільно оббирали реальний сектор економіки.

Loading...