Новини » Політика

«Спецоперація «врятувати рядового Насірова»: про що може свідчити заява Матіоса

Відстороненого очільника ДФС Романа Насірова нині показують, як «героя», який «здавав» колишніх посадовців, ймовірно, для того, щоб надалі звільнити від кримінальної відповідальності.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Дмитро Гнап, журналіст-розслідувач.

Нагадаємо, сьогодні відбулася масштабна спецоперація із затримання чиновників податкової часів Януковича, яких підозрюють у корупції. Їх гелікоптерами доправили до Києва з різних регіонів України. За словами головного військового прокурора України, відсторонений голова ДФС Роман Насіров дав важливі свідчення, які і дозволили здійснити затримання.

«Є дві підстави сумніватися у сьогоднішньому прекрасному постановочному шоу. По-перше, коли пан Анатолій Матіос заявляє, що головним інформатором у цій справі став Роман Насіров, донедавна керівник ДФС, тут таке складається враження, що це може бути спецоперація «врятувати рядового Насірова». Тому що яким чином Насіров може бути до цієї справи причетний, я не знаю. Бо йдеться про злочинні епізоди за часів Януковича – Клименка 2012-2013 рр.», – зазначив Дмитро Гнап.

Гість програми припустив, що, ймовірно, пан Насіров знає, як працюють «схеми», та поцікавився, ким він є у межах кримінального провадження, яке вела Генеральна прокуратура в особі військового прокурора Матіоса.

«Адже кримінальне провадження, де фігурує Насіров, веде Національне антикорупційне бюро, і воно стосується не попередньої влади, а нинішніх злочинних оборудок, зокрема, «схем Онищенка», які, як він каже, погоджував з Президентом», – зазначив Дмитро Гнап.

Гість програми також висловив припущення, з якою метою це може бути зроблено.

«Можливо, Насірова нам показують, як героя, який «здавав» колишніх посадовців, і тепер його за проявлений героїзм треба звільнити від кримінальної відповідальності, бо це ж важливе джерело, яке «здало» нам злочинну піраміду», – припустив Дмитро Гнап.

Loading...