Новини » Спорт 24 травня, 2017, 16:42
Олімпійський вогонь сьогодні прибув до столиці XIV літнього ЄЮОФ-2017

Біля Вівтаря Світу, що в Римі, сьогодні, 24 травня, відбулась передача олімпійського вогню столиці XIV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ) 2017 року – угорському Дьору.

Олімпійський вогонь прибув до столиці  XIV Європейського юнацького олімпійського фестивалю

Олімпійський вогонь прибув до столиці ЄЮОФ-2017. Фото: НОК України

Саме тут з 23 по 30 липня проходитимуть найпрестижніші олімпійські змагання континенту для атлетів віком від 14 до 18 років, пише офіційний сайт НОК України.

В.о. президента Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) Янез Косьянчич передав один із головних олімпійських символів – олімпійський вогонь, меру міста Дьор, президенту Національного олімпійського комітету Угорщини Жолту Боркаю.

«Ми наполегливо працювали 6 років заради успішного проведення вперше в Угорщині такої мультиспортивної події і з нетерпінням очікуємо, коли олімпійський вогонь запалає у Дьорі. Вже в липні до нас завітають юні посли спорту та здорового способу життя з 50 країн Європи. Це буде незабутій досвід для них», – поділився своїми емоціями Жолт Боркай.

Сьогодні вогонь прибуде до Угорщини, а з 27 травня розпочнеться його національна естафета. Спеціально під цю подію був розроблений і факел, який напередодні церемонії був презентований широкій громадськості.

«В історії герої народжуються в боях, однак сьогодні будь-хто може стати героєм, незалежно від сфери діяльності. Ми недаремно провели цю церемонію у римському храмі, який присвячений миру. Наша основна ідея полягає у тому, щоб об’єднати ці ідеї з ідеями молоді. Мир та олімпійські цінності повинні бути головними атрибутами юного покоління, і ми повинні зробити все можливе, щоб сприяти цьому. ЄЮОФ був створений почесним президентом Міжнародного Олімпійського Комітету Жаком Рогге більше чверті століття тому. Він розумів важливість інвестицій у молодь. Європа є провідним континентом у світі спорту, для підтримки цього ми повинні переконатись, що ми продовжуємо інвестувати час, ресурси у нашу молодь. Європейський олімпійський фестиваль надає юним спортсменам безцінний досвід, щоб в майбутньому стати славою Європи», – наголосив Янез Косьянчич.

На завершення церемонії відбулась презентація офіційної пісні XIV літного Європейського юнацького олімпійського комітету 2017 під назвою «Shine».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 16:19 :10