Новини » Політика

Насіров допоміг державі Україна, – Матіос про роль екс-голови ДФС у затриманні податківців

Роман Насіров допоміг нам у розслідуванні справ проти податківців часів Януковича. Саме тому, я вважаю, що у цьому випадку він допоміг і державі Україна.

Про це заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, сьогодні відбулася масштабна спецоперація, організована військовою прокуратурою України, із затримання чиновників податкової часів Януковича, яких підозрюють у корупції. Зокрема, головний військовий прокурор сьогодні заявив, що Роман Насіров надавав важливу інформацію, яка допомогла у затриманні деяких податківців.

«Усі ці розслідування ми розпочали рік тому. Саме 24 травня 2016 року була проведена нарада за участі пана Насірова. Зокрема, тоді він своїми правами надав певну кількість оперативних працівників, які власне і допомогли нам опрацювати податкові бази. Зазначу, що він своїми правами надав нам доступ до всіх інформаційних баз ДФС», – заявив Анатолій Матіос.

Військовий прокурор також додав, що жоден податківець, із яким він спілкувався, а також ніхто із засновників ДФС не вірили, що прокуратурі таки вдасться зібрати якісь докази. Однак, за словами Матіоса, саме Роман Насіров надав консультаційні послуги, аби працівники військової прокуратури змогли чітко зрозуміти податкове законодавство.

«Знаєте, за паперами це все виглядало досить пристойно. Але коли нас проконсультували фахові люди, у тому числі і Насіров, а також начальник податкової поліції Сергій Білан та працівники безпеки ДФС, то все виявилося далеко не так, як на паперах. Тому, саме їхня допомога досить суттєво вплинула на швидкість розслідування, на належне зібрання доказів і на їх повноту»,– додав військовий прокурор.

Окрім цього, Анатолій Матіос запевнив, що він не впливає на хід розслідування справи Насірова, адже цим займається НАБУ та антикорупційна прокуратура.

Loading...