Новини » Політика 24 травня, 2017, 20:05
Гнап: При генпрокуророві Луценку гучні справи проти знакових корупціонерів були закриті

За час роботи генпрокурора Юрія Луценка гучні справи проти знакових корупціонерів, зокрема проти Іванющенка, Злочевського та Кацуби були закриті.

Таку думку висловив журналіст-розслідувач Дмитро Гнап в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

«Окрім гучних заяв та красивих телекартинок, українців повинні турбувати тільки кількість людей, які реально відбувають покарання за скоєні злочини. Якщо ж говорити тільки про корупцію, то кількість таких справ мінімальна. Ба більше»! При генпрокурорі Юрії Луценку гучні справи проти знакових корупціонерів були закриті. Зокрема, це справи проти Іванющенка, Злочевського та Кацуби», – наголосив Дмитро Гнап.

До того ж, нещодавно була закрите кримінальне провадження проти першого заступника Олександра Клименка – Андрія Головача, який очолював Податкову міліцію та був у курсі всіх справ Клименка.

Андрія Головача затримували так само гучно, як і зараз відбуваються затримання екс-посадовців, причетних до Олександра Клименка.

«Проте через 4 місяці його відпустили на волю після укладення угоди зі слідством. Натомість, адекватна угода зі слідством у світовій практиці може скоротити термін ув’язнення, наприклад до 5 років. Однак Головач відсидів у СІЗО 3 місяці, сплатив 5 мільйонів гривень і зараз є вільною людиною», – зазначив журналіст-розслідувач.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 19:34 :51